Chiptuning Volkswagen Touareg 3.0 TDI 225KM

Chiptuning Volkswagen Touareg 3.0 TDI 225KM

Chiptuning Volkswagen Touareg 3.0 TDI 225KM

Volkswagen Touareg 3.0 TDI 225KM

VW Touareg to potężne auto takie auto potrzebuje również potężnego silnika by popchnąć tą lokomotywę. Najsłabszy silnik jaki był oferowany w tym modelu to 2.5 TDI 174KM i naszym skromnym zdaniem było to troche za mało do 100km/h jakoś sobie radzi ale powyżej szału nie robi.

My tym razem gościliśmy nieco mocniejszy i większy silnik 3.0 TDI 225KM jest on znacznie zrywniejszy niż jego młodszy brat i naszym zdaniem to absolutne minimum by sprawnie poruszać sie tym autem po autostradzie. 
Dla naszego klienta Stockowa moc była również niewystarczająca i udało nam się osiągnąć ponad 250KM i i 540Nm z silnika co nie jest jeszcze naszym ostatnim słowem. W planach jest wycięcie DPF-u i mocniejszy remap. A moze nawet większa turbinka;)
O wszystkich modyfikacjach będziemy na pewno informować;)

Promocja!!!
Do każdej modyfikacji w zimę, płyn zimowy GRATIS

Końcowy efekt strojenia to: 
251KM(+37KM) 545Nm (+65Nm)

 

Przed: 214KM 480Nm 
Po: 251KM 545Nm 

VW Touareg 3.0 TDI I Chip tuning Stage 1

Też chcesz więcej mocy? 
Napisz lub zadzwoń:
Tel. 793 005 903