Naprawa adblue/SCRSerwis i naprawa układów Adblue
Wodny roztwór mocznika jest powszechnie stosowany w branży motoryzacyjnej, ponieważ doskonale sprawdza się w procesie rozkładania tlenku azotu. Adblue używany jest jako reduktor w katalizatorze, jego zadaniem jest zmniejszanie szkodliwych substancji, które powstają w silnikach diesla. Doskonale wiemy jak ważną rolę pełni, dlatego też do naszych usług należy również naprawa Adblue.

Jak działamy?
Wszyscy kierowcy prowadzący pojazdy z silnikiem diesla doskonale wiedzą, że większość z nich wyposażona jest w system SCR (Selektywna Redukcja Katalityczna) i że wymaga on szczególnej uwagi. Chcąc pomóc naszym klientom wprowadziliśmy do naszych usług usuwanie Adblue. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, opłacalne, a do tego niesie ze sobą wiele korzyści.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że systemu SCR nie trzeba usuwać, wystarczy go po prostu wyłączyć. Takie rozwiązanie sprawia, że jeśli kierowca zmieni zdanie będzie mógł na nowo zacząć z niego korzystać. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie umiejętności i wiedzą jakie zmiany wprowadzić w sterowniku silnika, aby doprowadzić do hibernacji.

W ramach naszych usług zajmujemy się także naprawą elementów służących do oczyszczania spalin, które obejmują zarówno usterki pomp, jak i całych układów, np. awarie spowodowane przez zatkane przewody i wiele innych. Zależy nam na tym, aby w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dlatego też nieustannie poszerzamy zakres naszych usług oraz poszerzamy wiedzę w zakresie SCR oraz wodnego roztworu mocznika.

Siedziba

Wardzyn Stary 30
95-006 Brójce, woj. łódzkie
Email: funware.chiptuning@gmail.com
Tel.: +48 793 005 903
NIP: 7282734052

Nasze usługi

  Chiptuning Łódź
  Ecotuning
  Usuwanie filtra DPF/FAP
  Regeneracja Filtra DPF/FAP
  Naprawa Filtra DPF/FAP
  Usuwanie zaworu EGR
  Hamownia
  Usuwanie limiterów prędkości i obrotów RPM
  Wodorowanie silników
  Czyszczenie zaworów ssących i kanałów dolotowych

Godziny otwarcia

Poniedziałek:8:00-16:00
Wtorek:8:00-16:00
Środa:8:00-16:00
Czwartek:8:00-16:00
Piątek:8:00-16:00
Sobota: Kontakt tylko SMS
Niedziela:zamknięte
 
Po godzinie 16:00 kontakt wyłącznie SMS

Search