Czyszczenie zaworów ssących i kanałów dolotowych. 
TSI TFSI ECO-BOOST  THP JTS 
Czyszczenie zaworów ssacych bez zdejmowania głowicy.

Jednym z kluczowych elementów silników diesla oraz benzynowych, są zawory ssące, odpowiedzialne za prawidłowy dopływ mieszanki bądź sprężonego powietrza. Wskutek intensywnej eksploatacji lub usterki zaworów spowodowanej inną awarią, może dojść do uszkodzeń, które wymagają czasochłonnej naprawy, często obejmującej demontaż głowicy silnika.

Aby ograniczyć konieczność wykonania dodatkowych czynności, a tym samym uniknąć wysokich kosztów, warto skorzystać z oferty naszej firmy, oferującej czyszczenie zaworów ssących i kanałów dolotowych, bez konieczności demontażu głowicy.

Kiedy wykonać czyszczenie zaworów ssących?

Wskazaniem do usuwania zabrudzeń gromadzących się na wspomnianych elementach silnika jest jego nieprawidłowa praca. Wśród innych charakterystycznych oznak, wskazujących na konieczność czyszczenia kanałów dolotowych i zaworów ssących można wyróżnić m.in.:

    - znaczny spadek mocy,
   - nierówna praca na biegu jałowym,
    - spadek dynamiki jazdy,
    - zwiększone zużycie paliwa.
Image
TUNAP

TUNAP – innowacyjna metoda czyszczenia kanałów dolotowych i zaworów ssących
Firma Funware świadczy wsparcie w usuwaniu nagarów, nalotów i innych zabrudzeń, nagromadzonych na wspomnianych elementach, odpowiadających za prawidłową kondycję silnika oraz optymalne funkcjonowanie całego samochodu .

TUNAP to nowoczesna metoda regeneracji kanałów i zaworów, wykorzystująca specjalny granulat, który skutecznie rozbija warstwę zabrudzeń, usuwając je z układu, bez konieczności kosztownego demontażu głowicy, w celu mechanicznego zlikwidowania osadu.

Stosowana przez nas metoda jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonych powierzchni, a zastosowanie neutralizatora, pozwala na skuteczne pozbycie się resztek zabrudzeń i granulatu, przywracając pierwotną sprawność pojazdu.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące usługi z wykorzystaniem granulatu TUNAP, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź odwiedzenia naszej firmy.
Image
Image
Image
Usługa którą wykonujemy jest bezpieczna dla silnika, oznacza to że nie wykonujemy przy nim żadnych skomplikowanych zabiegów.
Alternatywą dla usługi którą Państwu proponujemy jest demontaż głowicy i czyszczenie mechaniczne, usługa demontażu głowicy jest bardzo kosztowna.

Usługa którą oferujemy trwa kilka godziń i jest wykonywana specjalistycznymi premaratami, a co najważniejsze jest ona bezpieczna dla twojego samochodu!

Oferujemy usługę polegającą na czyszczeniu zaworów ssących.


Oferowana usługa jest całkowicie bezpieczna dla twojego samochodu!


Zapraszamy do kontaktu: 793 005 903

Siedziba

Wardzyn Stary 30
95-006 Brójce, woj. łódzkie
Email: funware.chiptuning@gmail.com
Tel.: +48 793 005 903
NIP: 7282734052

Nasze usługi

  Chiptuning Łódź
  Ecotuning
  Usuwanie filtra DPF/FAP
  Regeneracja Filtra DPF/FAP
  Naprawa Filtra DPF/FAP
  Usuwanie zaworu EGR
  Hamownia
  Usuwanie limiterów prędkości i obrotów RPM
  Wodorowanie silników
  Czyszczenie zaworów ssących i kanałów dolotowych

Godziny otwarcia

Poniedziałek:8:00-16:00
Wtorek:8:00-16:00
Środa:8:00-16:00
Czwartek:8:00-16:00
Piątek:8:00-16:00
Sobota: Kontakt tylko SMS
Niedziela:zamknięte
 
Po godzinie 16:00 kontakt wyłącznie SMS

Search